یخچال (طرح جابربن حیان)

یخچال (طرح جابربن حیان)

چکیده طرح :

پیش از پیدایش تکنولوژی ، انسان برای خنک نگه داشتن مواد غذایی از یخچال های طبیعی استفاده می کرد. این یخچال های طبیعی شامل : چشمه ها و غارهای زیرزمینی و مناطقی از طبیعت بود که به دلیل وجود برف و یخ در آن همواره انسان برای بهبود کیفیت زندگی خود دست به کار استفاده از طبیعت و ساخت و ساز شد ، طبیعتاً برای بهره مندی از سرما نیز سازه هایی را مورد استفاده قرار داد که به آنها یخچال های مصنوعی می گفتند . مانند : چاه ، سرداب ، آب انبار و یخدان.با گذشت زمان انسان موفق به ساخت یخچال های نفتی و گازی و یخچال های امروزی که با جریان الکتریسیته کار می کنند شد. یخچال دستگاهی است که از یک وسیله سرد کننده به همراه یک عایق حرارتی و ساز و کاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل شده است. از یخچال برای خنک نگهداشتن مواد غذایی ، داروها و دیگر چیزهای فاسد شدنی استفاده می شود و فریزر مختص فریز کردن یا منجمد کردن مواد غذایی یا آشامیدنی می باشد.

مشخصات طرح :

  • پوستر های رنگی
  • تابلوی نمایش طرح
  • مطالب مرتبط با طرح
تمامی مواد و روش های به کار رفته در طرح فوق طبق آخرین بخش نامه صادره از سازمان کل آموزش و پرورش طرح جابربن حیان می باشد .
طرح جابربن حیان فوق به صورت تکمیل شده و آماده پرینت نهایی می باشد . این طرح قابل استفاده برای دانش آموزان و والدین و آموزگاران دبستانی می باشد.فایل های طرح قابل ویرایش و تغییر می باشد که دریافت آن پس از پرداخت تنها ۵۰۰۰ تومان قابل دریافت می باشد .

عنوان : یخچال (طرح جابربن حیان)
تعداد صفحات :
قیمت : ۵۰۰۰ تومان
فرمت فایل : DOCX
حجم فایل : ۰۰

خرید این محصول :

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دسته بندی :

تعداد نمایش : 243 نمایش

پاسخ دهید