پنگوئن (طرح جابربن حیان)

پنگوئن (طرح جابربن حیان)

چکیده طرح :

پنگوئن ها پرندگانی هستند که نمی توانند پرواز کنند. اما خیلی خوب شنا می کنند و بیشتر زندگی شان را در دریا می گذرانند. پنگوئن پرنده ای دریایی است که می تواند صاف و مستقیم روی پاهایش بایستد. پنگوئن ها در نیمکره جنوبی یافت می شوند. بسیاری از آنها در قطب جنوب زندگی می کنند. آنها را می توان در مناطق سرد نیمکره جنوبی، سواحل آفریقا، استرالیا، زلاندنو و آمریکای جنوبی یافت. بال های پنگوئن کوتاه، کلفت و شبیه به باله است. آنها نمی توانند پرواز کنند؛ ولی شناگرانی ماهر هستند. اجداد پنگوئن های امروزی می توانستند مثل سایر پرندگان پرواز کنند. ولی با گذشت زمان، بال های آنها کوتاه شد و توانایی پرواز کردن را از دست دادند. دلیل آن، این است که اکثر پنگوئن ها در مناطق دور افتاده قطب جنوب زندگی می کردند و در این مناطق، هیچ دشمنی نداشتند. بنابراین آنها در خشکی و آب در امنیت کامل به سر می بردند و از بال هایشان استفاده نمی کردند. به مرور زمان بال ها کوچک شدند و پنگوئن ها توانایی پرواز کردن را از دست دادند.

مشخصات طرح :

  • پوستر های رنگی
  • تابلوی نمایش طرح
  • مطالب مرتبط با طرح
تمامی مواد و روش های به کار رفته در طرح فوق طبق آخرین بخش نامه صادره از سازمان کل آموزش و پرورش طرح جابربن حیان می باشد .
طرح جابربن حیان فوق به صورت تکمیل شده و آماده پرینت نهایی می باشد . این طرح قابل استفاده برای دانش آموزان و والدین و آموزگاران دبستانی می باشد.فایل های طرح قابل ویرایش و تغییر می باشد که دریافت آن پس از پرداخت تنها ۵۰۰۰ تومان قابل دریافت می باشد .

عنوان : پنگوئن (طرح جابربن حیان)
تعداد صفحات :
قیمت : ۵۰۰۰ تومان
فرمت فایل : DOCX
حجم فایل : ۰۰

خرید این محصول :

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دسته بندی :

تعداد نمایش : 293 نمایش

پاسخ دهید