دربـاره مـا

مختصری درباره فالــود :

فروشگاه فالود که در واقع یک کافی نت مجازی می باشد کار خود را از سال ۱۳۹۲ با هدف خدمت رسانی و تجارت در بخش تحصیل و اداری با گروهی متشکل از متخصصان بخش تحصیل شروع به کار نموده است . فالود در این مدت کوتاه توانسته است تا اعتماد قابل توجهی از کاربران و متقاضیان این بخش از کسب و کار را فراهم نموده و لبخند رضایت را بر لبان آنان بنشاند . با توجه به نیاز روزمره محصلان ، دانشجویان و حتی اساتید به برخی اطلاعات ما بر آن شدیم تا این خدمات را به صورت انحصاری و بدون هیچگونه کپی برداری و با ذکر منابع در خدمت این عزیزان قرار دهیم . لذا هرگونه استفاده از مطالب فالود باید به صورت اختصاصی باشد و فروش و عرضه آن کاملاً غیر قانونی و در صورت مشاهده پیگرد خواهد داشت. فالود همواره برآن بوده تا کیفیت ، رضایت و تجارت را به ترتیب در اولیت کار خود قرار دهد و همچنین تیم فالود از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد نمود و تا آخرین قدم در کنار شما خواهد بود.

خدمات ویژه ما :

  • ثبت نام فوری وام ازدواج
  • انجام کلیه خدمات تحصیلی از قبیل : (پروپوزال ، پایان نامه ، مقاله ، کارتحقیقی ، ثبت مقالات در ISI ، پروژه ، تحقیق ، گزارش کارآموزی ، کارورزی ، کاربینی و …)
  • فروش کارت های اعتباری بلااستفاده (باد کرده)
  • طراحی وبسایت
  • ثبت دامنه و ارائه هاستینگ
  • تبدیل فایل های PDF به Word (بدون به همریختگی متن همراه با تصاویر و جداول)

اهداف ما :

همواره سیاست ما بر آن بوده تا در کنار خدمات مطلوب ، رضایت و سرعت محیطی را فرآهم سازیم تا متقاضی به راحتی و با خیالی آسوده به خدمات دلخواه خود دسترسی یابد . همچنین به منظور سهولت در امر خدمت رسانی مطلوب به متقاضیان عزیز سیستم درخواست سفارش که شامل درخواست تایپ ، صحافی ، سفارشات دانشجویی و تبدیل PDF به Word را طراحی و پیاده سازی نمودیم تا به شما عزیزان بیش از پیش شما را در امر سهولت هر خدمتی یاری رسانیم .

ضمانت کاری :

فالود همیشه و همواره در صدد آن است تا بتواند در درجه اول اعتماد متقاضی خود را جلب نماید و پس از آن کیفیت ، سرعت و قیمت سه امتیاز ویژه به شمار می آیند . تمامی محتوای سایت اختصاصی بوده و هر گونه کپی برداری منع شرعی و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت ؛ لذا تمامی محصولات سایت انحصاراً در اختیار فالود بوده و از ابتدا تا پایان هر سفارش ما پشتیبان شما خواهیم بود در واقع تمامی محصولات ما تضمین فروش دارند. فالود با داشتن مجوز فعالیت در رسته تحصیل و اداری کاملاً خدمات خود را به طور قانونی و بدون هر گونه منع شرعی ارائه می دهد پس با خیالی راحت خرید نمایید.

همکاران فـالود :

تمامی خدمات و فعالیت های وبسایت فالود جهت برطرف کردن نیاز دانش آموزان ، دانشجویان ، دبیران و … پایه گذاری شده است ؛ لذا گردآوری مطالب و تهیه محصولات و سفارش متقاضیان نیازمند کادری مجرب ، متعهد و متخصص می باشد ، به همین جهت ما تمامی محصولات و خدمات خود را با همکاری تعدادی از همکاران ، معلمان ، اساتید و دانشجویان ارجمند ارائه و جمع آوری می کنیم تا جایی که امکان دارد سفارشات را با کیفیتی مرغوب و بدون نقص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

شما نیز به جمع خانواده فالود بپیوندید …